O nas


MEDestetica rozpoczęła swą działalność w roku 2004. Początkowo oferowała jedynie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w niedługim czasie dołączyli kolejni specjaliści, dzięki temu mogliśmy poszerzyć zakres oferowanych  usług medycznych.

Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo - w naszych gabinetach masz gwarancję najwyższej jakości preparatów leczniczych, sterylnych warunków w jakich wykonywane są zabiegi, pełnej informacji, a czasem także odmowy wykonania procedury medycznej w przypadku zaistnienia przeciwwskazań zdrowotnych.

U nas jesteś w dobrych rękach.

W gabinetach lekarskich MEDestetica kierujemy się kilkoma najważniejszymi zasadami:

  • pytamy i odpowiadamy na pytania – pytaj o wszystko to, czego chcesz się dowiedzieć w związku z zabiegiem, ze swoim problemem, z rezultatami. My przeprowadzamy konsultację lekarską, by zapewnić Ci całkowite bezpieczeństwo. Naszym celem jest pełne zadowolenie pacjenta, a nie  maksymalizacja liczby wizyt lekarskich czy zabiegów.
  • wszystkie zabiegi w gabinetach MEDestetica ( w tym także te z zakresu medycyny estetycznej ) wykonywane są przez lekarzy – pacjent potrzebuje odpowiedzialnego potraktowania, a do tego potrzebna jest dobra ogólna wiedza medyczna, a nie tylko umiejętność obsługi urządzenia.  Lekarze czuwają nad tym, aby zabiegi przyniosły pożądane efekty i nie zaszkodziły pacjentowi.
  • maksymalnie dbamy o czystość – zarówno w gabinecie, jak i w czasie trwania zabiegu. 
Choć brzmi to jak oczywistość, nie zadowalamy się przeciętnością i dbamy o najmniejszy szczegół wpływający na komfort i skuteczność zabiegów.
  • szczerze i otwarcie informujemy o planowanych rezultatach czy liczbie zabiegów niezbędnych do ich uzyskania – zanim więc podejmiesz decyzję, dowiesz się wszystkiego.

Gabinety MEDestetica znajdują się w samym sercu Gliwic, parę kroków od Rynku, w pięknej, zabytkowej kamienicy.

Bezpieczeństwo, pełna informacja, komfortowe warunki zabiegu oraz przyjazna obsługa to gwarancja Twojego zadowolenia. Przestronne gabinety i przyjemne wnętrza gotowe są do przyjęcia wymagających pacjentów. Zapraszamy!

Zobacz także, jakie inne gabinety mieszczą się w MEDestetica>>